ENG.
Bezoek ons.
Contact.
Foto & film.
De ezels.
Wie zijn wij.
Nieuws.
Gastenboek.
Hoe u kunt helpen.
Adoptant.
Donateur.
Vrijwilliger.
Hoe u kunt helpen.
Sponsor.

Hoe kunt u de ezels helpen?

Donkey Sanctuary Bonaire is een kleine, geregistreerde non-profitorganisatie die volledig afhankelijk is van giften, donaties en het werk van vrijwilligers. Ook u kunt ons helpen om voor de ezels van Bonaire te zorgen. De ezels hebben uw hulp hard nodig! Klik hier om te zien waaraan wij uw gift besteden. Bovendien zijn uw giften en schenkingen mogelijk fiscaal aftrekbaar, omdat wij een ANBI-beschikking hebben. Klik desgewenst hier voor meer informatie daarover.

 

Adopteer een ezel

Voor € 125,- per jaar kunt u een ezel adopteren. U ontvangt een adoptiecertificaat en een foto van uw ezel, die uiteraard bij ons in de opvang blijft wonen. Periodiek sturen wij u bericht over uw ezel en wij houden u op de hoogte van onze activiteiten. Wij hopen dat u vaak in de gelegenheid zult zijn om uw ezel te komen bezoeken!

 

Word donateur

Vanaf slechts € 25,- per jaar wordt u donateur en helpt u ons enorm bij de verzorging van de ezels. Eénmaal per jaar ontvangt u onze nieuwsbrief. Ook is het mogelijk met een éénmalige gift ons werk te ondersteunen.

 

Help mee als vrijwilliger of stagiaire

Wil je een paar weken op Bonaire komen meehelpen bij het verzorgen van onze honderden ezels? Of is dit voor jou misschien een passende stageplaats? Wij zijn continu op zoek naar mensen die ons ter plekke kunnen helpen.

 

Word sponsor

Is uw bedrijf bereid om ons als sponsor te ondersteunen, hetzij financieel, hetzij met bepaalde producten? Wij zijn blij met alle hulp! Bovendien zoeken wij momenteel specifiek sponsors voor een aantal dringend noodzakelijke projecten en benodigdheden.

Adoptant
Donateur
Vrijwilliger
Sponsor